Výsledky 16. ročníku (2003, Budislav, mapy Budislav, Kolumbovo vejce)
Jednotlivci K1 (fáborky)
---------------------------------------------
1. Danda 48:50
2. Terezka+Pavel Č. 58:57
3. Irenka 70:40
4. Katka+Kristína 76:09
Jednotlivci K2 (3100m, 7 kontrol)
---------------------------------------------
1. Bára Knížková+Petr Joska 75:00
2. Kuba B. 93:58
3. Vojta P. 99:50
4. Bětka Sedláčková 102:32
5. Madla Maratová 114:41
6. Samka Chloubová 118:12
7. Vítek Zlonický 118:59
8. Pavel K. 120:42
9. Jana Spěváčková 123:40
10. Kristína Patričková 124:52
11. Lucka+Lála 128:52
12. Jirka Hlaváč 136:01
13. Aneta Kovářová 138:09
14. Magda Hnidošová 143:27
15. Maruška Urbaničová 151:55
16. Lenka H. 184:29
Jednotlivci K3 (3600m, 10 kontrol)
---------------------------------------------
1. Klára Maratová 69:49
2. Sára Vávrová 77:20
3. Kuba Peřina 79:18
4. Zuzka Kovandová 91:54
5. Radim Bělohlávek 92:25
6. Běta Pincová 92:48
7. Katka+Pájinka 97:20
8. Pavel Č. 98:13
9. Geronimo 101:15
10. Jitka Tomanová 108:07
11. Milan Božovský 117:30
12. Eliška Zlonická 141:49
13. Honza S. 148:16
14. Martina Chloubová 170:39
15. Markéta Kocumová 190:OO
16. Tomáš Prokop 267:10
17. Vláďa S. 277:10
18. Vašek H. 281:10
Jednotlivci K4 (5400m, 13 kontrol)
---------------------------------------------
1. Rút Vávrová 156:55
2. Jitka Hřebcová 162:55
3. Bára Plašilová 166:34
4. Katka Valentová 178:54
5. Marcela Valentová 185:22
6. Vojta Marat 186:48
7. Ječmen 193:05
8. Ivana Hladíková 212:00
9. Vašek Bezouška 223:00
10. Matěj Zlonický 243:22
11. Jana Tur. 251:25
12. Jana Marvánová 252:09
13. Petr Vávra 256:51
14. Pavel T. 264:18
15. Katka Průšková 277:05
16. Honza Fohler+syn 318:00
17. Anna Fohlerová+Jana Hladíková 354:00
18. Kristián Lamr 361:19
19. Mirek 386:28
Jednotlivci K5 (12600, 30 kontrol) čas celkem 1. kolo 2. kolo
----------------------------------------------------------------------
1. Pavel Měska 167:46 69:55 98:00
2. Petr Poborský 169:05 64:45 105:00
3. Honza Hřebec 184:40 71:45 113:00
4. Dan Marván 210:36 83:58 126:00
5. Helena Poborská 220:03 90:15 130:00
6. Štěpán Vávra 262:04 87:47 174:00
7. Monika Čermáková 264:32 110:51 154:00
8. Verunka 297:50 133:30 163:00
9. Ivo Peřina 307:31 121:12 186:00
10. Pepa Polák 309:44 114:30 195:00
11. Jirka Zlonický 363:43 166:43 197:00
(mezičasy v druhém kole jsou zaokrouhleny na minuty)
Štafety
I. úsek II. úsek III. úsek IV. úsek Celkem
----------------------------------------------------------------------------------------------
1. Danda 35:50 Geronimo 25:50 Jana 79:47 Dan M. 72:20 213:47
2. Katka 28:00 Katka 51:00 Katka V. 68:15 Pepa 90:18 237:33
3. Madla M. 28:00 Klára M. 48:40 Vojta M. 73:00 Pavel M. 95:35 245:15
4. Kristýna 27:20 Kristián 80:10 Sára 73:50 Helena P. 63:59 245:19
5. Jeníček 64:00 Ivanka 31:10 Jitka H. 83:50 Honza H. 79:35 249:35
6. Lála 28:20 Suchoš 44:40 Miška 70:37 Krokodýl+Nátánek 131:23 275:00
7. Jana 30:10 David 42:50 Marcela V. 91:00 Pavel 116:35 280:35
8. Kačka 27:20 Petr+Bára 64:00 Anička+Jana 84:40 Honza F. 114:46 290:46
9. Irenka 54:10 Vojta P. 46:45 Kuba P. 89:15 Ivo P. 100:50 291:00
10. Samka 23:30 Martina 75:01 Bára 110:49 Rút 87:49 297:09
11. Vítek Z. 24:40 Eliška Z. 70:35 Matěj Z. 96:00 Jirka Z. 110:24 301:39
12. Pájinka 28:10 Kačka R. 45:20 Běta P. 96:45 Milan+Radim 135:15 305:30
13. Beruška 27:25 Janička S. 121:55 Monika 70:00 Štěpán 87:21 306:41
14. Eliška 26:30 Kuba B. 75:30 Ječmen 93:01 Petr V. 112:16 307:17
15. Madla H. 30:20 Bára K. 90:40 Jitka T. 105:04 Verunka 86:06 312:10
16. Bětka 28:45 Lenka+Maruška 86:50 Vláďa+Vašek 125:45 Michal 85:00 326:26
17. Pavel K. 22:30 Jirka+Raketa 78:30 Tomáš+Aneta 93:40 Luboš F. 164:00 358:40
Noční závod K1
---------------------------------------------
1. Klára+Madla Maratovi 52:10
2. Sára+Samka+Vojta 54:57
3. Pája+Bětka 55:35
4. Milan+Magda 57:32
5. Kuba Peřina 62:15
6. Cesta I 64:30
7. Jitka+Bára (Ostrov) 65:19
8. Radim+Kačka (Ostrov) 66:20
9. Anička Fohlerová+Jana H. 67:18
10. Cesta II 73:02
11. Pavel Č.+Kristína+Katka Josková 80:11
12. Jana+Vítek+Miška+Nathánek 93:55
Noční závod K2
---------------------------------------------
1. Honza Hřebec 81:06
2. Petr Poborský 83:48
3. Dan Marván 92:30
4. Pavel Měska 122:12
5. Ivo Peřina 129:30
6. Krokodýl+Geronimo 134:10
7. Štěpán Vávra 146:34
8. Zuzy K.+Markéta P. 157:40
9. Pavel T. 160:30
10. Matěj Zlonický 163:55
11. Rút+Bára 164:45
12. Katka+Jana 169:10
13. Verunka 172:00
14. Pepa+Katka 174:28
15. Marcela+David 181:05
16. Petr V.+Martina 187:01
17. Ivana 198:55